Nasza oferta

                 Oferta skierowana jest do Klienta poszukującego optymalizacji dostaw energii w dobrych cenach lub zamierzającego dywersyfikować  źródła dostaw nośników energetycznych i optymalizować koszty prowadzenia bieżącej działalności bądź wyznaczać  nowe kierunki działalności biznesowej.

               Drugą grupą odbiorów są posiadacze urządzeń lub technologii, które nie spełniają oczekiwań i należy zweryfikować ich pracę czy wręcz dobór – niezależnie czy dotyczy to obiektów eksploatowanych czy dopiero projektowanych.

                 Oferta oparta jest na szkoleniu w zakresie dostępnych technologii energetyki skojarzonej oraz usługach optymalizacyjnych, doradczych, projektowych jak również dostawach urządzeń energetycznych i przynależnych, posadowieniu, uruchomieniach i na serwisie bądź nadzorem nad eksploatacją kończąc.

            W wyniku współpracy z naszą firmą Klient uzyska innowacyjny produkt w postaci odpowiedzialnie zrealizowanej inwestycji i uzyskaniu parametrów, przede wszystkim zgodności urządzeń z wymogami przy skróceniu łańcucha dostaw.

           
               PH Energia opiera się na długoterminowych relacjach z Klientem w oparciu o rzetelne podejście biznesowe a zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają zaoferować najlepszą obsługę oraz optymalne produkty będące w danym momencie na rynku ku zadowoleniu Klienta.